Nabídka práce > PLC SPECIALISTA - pružná pracovní doba, bez cestování

PLC SPECIALISTA - pružná pracovní doba, bez cestování

Náplň práce

Máte vzdělání technického směru, vyhlášku 50/78Sb. §6 a máte již zkušenosti s programováním PLC? Pak neváhejte a ozvěte se. Možná hledáme právě Vás!!!

Vaše práce bude:
* programování PLC
* optimalizace strojů ve výrobě
* spolupráce s dalšími odděleními společnosti
* programování robotů

Požadavky

* vzdělání technického směru
* anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
* min. 1 rok praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* vyhláška 50/78Sb. §6
* zkušenosti s programováním: Mitsubishi, Siemens S5, S7
* samostatnost, zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13.mzda * výkonnostní prémie * závodní stravování * penzijní připojištění * firemní akce * jazykové kurzy * školení
  • Místo pracoviště: Ostrava