Nabídka práce > OBSLUHA sportovního centra

OBSLUHA sportovního centra

Náplň práce

-telefonická komunikace se zákazníky-objednávání sportů,zadávání rezervací do PC
-prodej sportů
-práce s pokladnou (zkušenosti nejsou nutné)
-práce se systémem r2s (zaučíme)
-obsluha restaurace (roznášení nápojů)
-spravování instagramu/fb

Požadavky

-spolehlivost,časová flexibilita
-práce převážně v odpoledních hodinách (15:30-22:00)
-ochota pracovat o víkendu (ne každý víkend ale dle domluvy) ( směna o víkendu 9-15 nebo 15-22 nebo 9-22)
-bydliště v blízkém okolí (Brno-Bystrc) výhodou
-ochotu učit se novým věcem
-smysl pro pořádek ( udržování pořádku na pracovišti)

Nabízíme

zdarma fitness pro zaměstnance po domluvě možné i jiné sporty
příjemné prostředí,pohodový kolektiv
DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI
počet hodin odpracovaných v měsíci na dohodě

Informace o pozici

  • Topco a.s
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: netřeba žádný jazyk
  • Plat: 95/hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: fitness zdarma
  • Vhodné pro: absolventi,studentiy,