Nabídka práce > Servírka / Číšník

Servírka / Číšník

Náplň práce

Do nově zrekonstruované hospůdky hledáme slušnou servírku/číšníka na hlavní pracovní poměr se zájmem o obor, kterému nechybí úsměv. Jsme malý rodinný kolektiv a hledáme parťáka, který nám pomůže dotvořit příjemnou atmosféru v hospůdce.

Požadavky

Vaším úkolem bude péče o hosty, úklid po a před směnou a vedení skladové evidence. Spolehlivost a zodpovědnost je podmínkou, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme

Nabízíme férové platební podmínky, smlouvu na HPP, režim K/D týden, férový přístup, spropitné plus podíl na zisku dle domluvy.

Další informace

O vašich dovednostech znalostech schopnostech a zkušenostech si rádi s Vámi promluvíme na nezávazném přátelském pohovoru, neváhejte nás proto kontaktovat, my se na vás moc těšíme.

Naší snahou a zájmem je vytvářet příjemné prostředí jak pro zaměstnance, tak i pro stávající a budoucí hosty.V případě, že jsme Vás zaujali kontaktujte nás prosím na email: kernovakaterina18@gmail.com
případně na tel. číslo: 607 650 768

Informace o pozici

  • Na Mlynku s.r.o
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Humpolec