Nabídka práce > Manažer/ka místní akční skupiny

Manažer/ka místní akční skupiny

Náplň práce

• administrace vyhlašovaných výzev na projekty čerpajících finance ze zdrojů EU v programech IROP a PRV
• registrace žádostí o dotaci od žadatelů a jejich administrativní kontrola, konzultační činnost při realizaci a vyúčtování schválených projektů
• běžná agenda kanceláře, organizační zajištění vzdělávacích a propagačních akcí MAS, samostatné vedení dílčích projektů MAS
• komunikace se širokou veřejností a představiteli měst, obcí a institucí v regionu
• tvorba strategického dokumentu Holicka pro období 2021 - 2027

Požadavky

• SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání
• praxe v oblasti dotací ze strukturálních fondů EU výhodou
• aktivní samostatný přístup s odpovědností za odvedenou práci
• časová flexibilita, ochota se učit a samovzdělávat
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• uživatelská znalost MS Office
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

• smysluplnou a zodpovědnou práci pro region Holicka v zavedené neziskové organizaci
• podíl na rozvoji venkova v dotčeném území
• práce na zajímavých projektech s možností realizace vlastních nápadů
• k dispozici notebook a mobil

Informace o pozici

  • MAS Holicko, o.p.s.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 29000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: notebook, mobil
  • Místo pracoviště: Holice