Nabídka práce > Vedoucí softwarového týmu

Vedoucí softwarového týmu

Náplň práce

- řízení mezinárodního týmu programátorů
- zodpovědnost za implementaci praktických postupů a pravidel v týmu
- příprava a realizace IT projektů
- návrh struktury a úpravy informačních systémů Microsoft Axapta, Microsoft CRM a Bluestar PLM ve spolupráci s globálním business system týmem, dodavateli a konzultanty

Požadavky

- praxi s programováním alespoň 3 roky
- SŠ/VŠ se zaměřením na informační technologie
- znalost Microsoft SQL, Microsoft Reporting Services, TimeExTender výhodou
- komunikační dovednosti, ochota a schopnost učit se novým věcem
- znalost anglického jazyka slovem i písmem

Nabízíme

- zázemí mezinárodní společnosti
- smluvní ohodnocení dle dosažené praxe a zkušeností
- pružnou pracovní dobu
- širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
- zajištění dalšího vzdělávání

Další informace

Máte zkušenosti s programováním?
Domluvíte se anglicky?
Chcete vést tým programátorů?

Neváhejte a kontaktujte nás.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
  • Požadované jazyky: Anglický - pokročilá znalost
  • Plat: smluvní, dle praxe a zkušenností
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Příbram