Nabídka práce > VEDOUCÍ STAVEBNÍ DIVIZE | služební auto | 5 týdnů dovolené

VEDOUCÍ STAVEBNÍ DIVIZE | služební auto | 5 týdnů dovolené

Náplň práce

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Hledáme vedoucího stavební divize pro stavební společnost ve Zlíně!

Co bude Vaší náplní práce:
* odpovědnost za komplexní realizaci zakázek včetně hospodářského výsledku
* řízení a kontrola podřízených pracovníků / techniků
* kontroluje stavební práce
* odpovídá za proces výběru dodavatelů a subdodavatelů
* účastní se kontrolních dnů
* řeší záruční povinnosti a případné reklamace

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání v oblasti stavebním
* zkušenosti na podobné pozici minimálně 7 let
* znalost vedení týmu podmínkou
* komunikativní, zaměřený na výsledek

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivující platové ohodnocení v závislosti na výsledcích střediska * služební automobil pro soukromé účely * 5 týdnů dovolené * mobilní telefon, PC
  • Místo pracoviště: Zlín