Nabídka práce > Obchodník/Sales Specialist

Obchodník/Sales Specialist

Náplň práce

Do našeho obchodního týmu v Pardubicích hledáme nového kolegu (kolegyni) na pozici “Sales Specialist” pro spolupráci na tvorbě a běhu projektů.

O jakou práci se jedná?

– tvorba projektů, nabídek založených převážně na technologiích společnosti HP, Lenovo, Microsoft, GFI (stanice, servery, aktivní síťové prvky, software)

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

– znalost produktů a přehled v IT prostředí
– zájem učit se nové věci – co neznáš, to tě naučíme
– aktivní přístup k sebevzdělávání
– časová flexibilita, kreativita, spolehlivost
– min. SŠ vzdělání s maturitou
– komunikační schopnosti
– znalost AJ na komunikativní úrovni
– bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
– řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout?

– přátelský tým a neformální atmosféru

– možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání v oboru

– kvalitní technické zázemí, přístup k nejnovějším technologiím
– zaměstnanecké benefity (stravenky, jazykové kurzy)

– finanční růst na základě výsledků tvé práce

– práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou

– místo výkonu práce: Pardubice

Další informace

Kontakt
Pokud tě nabídka zaměstnání zaujala, zašli nám prosím životopis obsahující přehled vzdělání a praxe na email kariera@zzone.cz
Dotazy k uvedené pozici rádi zodpovíme i na telefonním čísle: +420 735 193 999.

Informace o pozici

  • ZZOne s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština, angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: telefon, notebook, stravenky, vzdělávací aktivity, podíl z prodeje
  • Místo pracoviště: Sta