Nabídka práce > Strojírenský pracovník- kmenový zaměstnanec

Strojírenský pracovník- kmenový zaměstnanec

Náplň práce

- montáž a kompletace výrobků dle přesných pokynů
- práce dle pokynů nadřízeného ve výrobních prostorách
- kontrola kvality výrobků
- samostatná práce ve výrobních prostorách

Požadavky

- ideálně vyučení v oboru strojírenství nebo elektro
- praxe v oboru montáže a práce ve strojírenství (zámečník)
- ochota se učit novým věcem
- schopnost pracovat v týmu
- znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
- ochota práce ve 2 až 3 směnném provozu

Nabízíme

- stabilní zaměstnaní v prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec)
- nadstandartní finanční ohodnocení + výrobní prémie
- 25 dní dovolené
- závodní stravování
- dobrá dopravní dostupnost (svozové autobusy)

Další informace

Pokud Vás pozice zaujala, a splňujete podmínky, prosím pošlete svůj AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS a reagujte prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.
More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek