Nabídka práce > PRACOVNÍK DO VÝROBY A SKLADU BALENÉ VODY

PRACOVNÍK DO VÝROBY A SKLADU BALENÉ VODY

Náplň práce

• Místo práce v Hovorčovicích (za Letňanami), kde máme kanceláře, sklad, technologii a vybavenou kuchyňku
• Práce ve stáčírně a ve skladu produktů, je to fyzicky náročnější práce; produktem je voda v lahvích a barelech (budete plnit, etiketovat, expedovat) váha barelů je 16 kg, za směnu se stočí cca 300 ks.
• Pracovní doba od 7:00 do 15:30
• Občasná výpomoc při rozvozu produktů po Praze dodávkou společnosti spolu s řidičem

Požadavky

• Jste zodpovědní, umíte dýchat pro firmu a dotahujete věci do konce
• Jste slušní a pracovití
• Pokud vlastníte ŘP skupiny B, bude to výhoda
• A hlavně čekáme, že ve vás najdeme skvělého a veselého kolegu, na kterého se budeme moct spolehnout

Nabízíme

• Práce v rodinné firmě a v mladém kolektivu, kde vás všichni podpoří a rádi pomůžou
• Práce s luxusní značkou se zaměřením na zdravý životní styl a design
• Voda pro rodinu zdarma jako benefit
• Plat 23.000 - 27.000 měsíčně plus měsíční odměny 10 % platu dle vykonané práce

Informace o pozici

  • Aqua Angels EUROPE, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23.000-27.000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Naše ledovcová voda pro celou rodinu zdarma, práce v čistém prostředí, kuchyňka, možnost ježdění pro obědy do Globusu
  • Vhodné pro: Fyzicky i manuálně zdatné
  • Místo pracoviště: Hovorčovice