Nabídka práce > serírka/číšník

serírka/číšník

Náplň práce

Obsluha hostů, příprava nápojů a jednoduchých pokrmů, kasírování.
Brigádníci si směny ideálně rozepisují na začátku semestru a na celý semestr dopředu, tzn.
máš jasný pracovní plán a nemusíš čekat z týdne na týden, jak ti kdo napíše směny.
Případné nemoci, výpadky atp. si úspěšně vykrýváme domluvou mezi sebou.

Chodíme na ranní směny 7:00-15:30, odpolední 15:30- 23:00 a odpolední výpomoci od 16:00-21:00.

Požadavky

Pokud máš alespoň trochu praxi (hodně šikovné zájemce zaučíme), milé vystupování, smysl pro fair play a spolehlivost, pošli nám životopis na brno@andelcafe.cz, nebo volej na tel.: 601 316 311 a nebo nám napiš na fcb.

Nabízíme

Zaměstnanecké slevy na sortiment, základní mzdu + dýška, milý kolektiv ve kterém se nikdy nenudíme, flexibilitu z naší strany.

Informace o pozici

  • Act Company s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 80-100 na hodinu
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy, MD, studenty SŠ a VŠ
  • Místo pracoviště: Brno