Nabídka práce > Asistent/ka právního oddělení

Asistent/ka právního oddělení

Náplň práce

Administrativní práce na právním oddělení pod vedením firemního právníka, zpracování podkladů pro insolvenční řízení, exekuční řízení a vymáhání pohledávek.

Požadavky

Alespoň bakalářské vzdělání právního směru, vhodné i pro absolventy. Podmínkou alespoň základní orientace v právní problematice insolvenčních a exekučních řízení. Znalost MS Office, znalost AJ nebo NJ, znalost RJ výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme

Práci v dynamické firmě s celoevropskou působností, finanční ohodnocení odpovídající praxi a vykonávané práci, měsíční budget na doplňky stravy, firemní cvičení, mobilní telefon.

Další informace

V případě zájmu zašlete své strukturované CV na kontaktní email.

Informace o pozici

  • STARLIFE s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ, RJ výhodou
  • Plat: Dle praxe
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: doplňky stravy, firemní cvičení, možnost dalšího vzdělávání
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Hostivice (okres Praha-západ)