Nabídka práce > SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

Náplň práce

- Administrace operačních systémů, databází, sítí.
- Návrhy a implementace nově dodávaných systémů.
- Řešení technické komplikace a nestandardní situace u zákazníka.
- Tvorba dokumentace.

Požadavky

- Znalost administrace OS Linux nebo windows server.
- Znalost klientských systémů MS Windows.
- Základní znalost administrace databází ORACLE a MySQL
- Orientaci v oblasti sítí.
- Znalost scriptovacích jazyků.
- VŠ nebo SŠ technického zaměření.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Obědy přímo ve firmě, případně stravenky Dovolená nad rámec zákonné normy (motivační program podle odpracovaných let ve firmě) Placené profesní kurzy, certifikace na zvýšení znalostí v oboru Opravdu pružná pracovní doba Čerstvé ovoce a zelenina k
  • Místo pracoviště: Zlín