Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY - pružná pracovní doba

PLÁNOVAČ VÝROBY - pružná pracovní doba

Náplň práce

Jestli rád plánuješ, organizuješ, řídíš, nejsi na trhu práce úplným nováčkem, máš zkušenosti v oblasti kapacitního plánování výroby a zároveň se domluvíš anglicky, je tady pro Tebe otevřená pozice PLÁNOVAČ VÝROBY.

Náplň práce:
* příprava výrobního plánu
* kontrola dostupnosti materiálu
* kapacitní plánování
* spolupráce s ostatními odděleními (nákup, logistika, výroba..)
* reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání (preference technického směru)
* min. 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* komunikativní angličtina
* zkušenost v oblasti kapacitního plánování
* znalost MS Office
* rozhodnost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy * pružná pracovní doba * 25 dnů dovolené * závodní stravování * možnost dalšího vzdělávání * příspěvky a poukazy na zdravotní služby
  • Místo pracoviště: Ostrava