Nabídka práce > Terénní pracovník

Terénní pracovník

Náplň práce

- Přímá práce s cílovou skupinou v jejich přirozeném prostředí (Ostrava)
- Doprovody a pomoc při jednání na úřadech, komunikace s úřady a doprovod při jednání u jiných institucí
- Vedení dokumentace uživatelů, včetně sestavování individuálních plánů a jeho pravidelné hodnocení
- Pomoc a podpora v tíživé životní situaci klienta, analýza jeho momentální potřeby
- Asistence před a při podání žádosti o sociální bydlení
- Prevence ztráty bydlení

Požadavky

Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. Zákona o sociálních
službách, a to:
o Středoškolské vzdělání v oboru opravňující k výkonu práce pracovníka v sociálních službách, nebo výuční list a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách
- Dobrá znalost práce na PC
- Schopnost samostatně řešit úkoly
- Orientace v oblasti sociálních dávek
- Schopnost plánovat, schopnost jednat s lidmi
- Odpovědnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

Nástupní mzdu: 19. 000 Kč
Pracovní dobu: (po – pá 8:00 – 16:30)
Typ úvazku: HPP – 1,0
Předpokládaný nástup: 01. 01. 2020
Uzávěr přihlášek: 13. 12. 2019
Výběrové řízení: 16. 12. 2019 od 8:00 hod.

Informace o pozici

  • CENTROM z.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 19000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava