Nabídka práce > Kuchař

Kuchař

Náplň práce

Příprava minutkových pokrmů
Vaření a výdej hotových jídel na denní menu
Evidence surovin
(náplň práce se liší dle pozice)

Požadavky

Smysl pro zodpovědnost
Hospodaření se surovinami
Udržování pořádku na pracovišti
Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

Prémie (například za účast na zvěřinových hodech)
Stabilní prostředí
Přátelský kolektiv
Dlouholetá historie restaurace
Férové jednání
Možnost kariérního růstu

Další informace

Prohlížíte si nabídky práce v Poděbradech a aktuální volná místa? Stále vás v oboru Kuchař nic nezaujalo? Přijďte se podívat do našeho rodinného hotelu. Nabízíme vám pracovní pozici minutkového, nebo hotovkového kuchaře (záleží na zkušenostech a ambicích). Nabídneme vám férový přístup, kreativní náplň práce a možnost seberozvoje a kariérního postupu.

Informace o pozici

  • Hotel Soudek
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Přátelský kolektiv, pravidelná pracovní doba, možnost volby a sestavování jídelního lístku, o nedělních směnách vaříme pouze do 14:00.
  • Místo pracoviště: Palackého 174, Poděbrady