Nabídka práce > Vedlejší činnost z domova - pozice WELLNESS COACH

Vedlejší činnost z domova - pozice WELLNESS COACH

Náplň práce

Náplň činnosti:
• Sestavování programů klientům (Stravovací plány, Analýza stavby těla, apod.)
• Komunikace se zákazníky/ klientský servis
• Rozvoj firmy
• Organizace obchodu
• Našim spolupracovníkům nabízíme:
• Odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj
• Práci v zajímavém a perspektivním oboru

Požadavky

Požadujeme:
• Minimální věk 21 let
• Přirozenou inteligenci
• Minimálně středoškolské vzdělání
• Komunikativnost
• Schopnost samostatné činnosti
• Není vhodné jako krátkodobá brigáda – preferujeme dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Po několika letech na trhu máme jasné výsledky u lidí z nejrůznějších oborů, což dokazuje, že bez ohledu na to, v jakém oboru pracujete a v jaké jste momentálně situaci, se zde můžete zapracovat.
Jedná se o obchod, který můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního online systému, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky nároč-ný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Ke komunikaci s klienty a obchodními partnery využíváme nejnovější komunikační technologie, díky kterým je možné:
• Pracovat z domova s rostoucím příjmem
• Pracovat na hlavní či vedlejší činnost (VČ 12-15 tis. měs.)
• Mít neustálou podporu člověka, který Vás provede jednotlivými kroky
• Využít potenciál miliardových průmyslů ve Váš prospěch
• Využít potenciál trhu celé republiky, ne jen lokality, kde bydlíte

Informace o pozici

  • FitKoncept
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Firemní dovolené, školení, homeoffice