Nabídka práce > Analytik ve sportovním sázení

Analytik ve sportovním sázení

Náplň práce

Máte rádi sport? Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo se živit sázením? Vydělávat si slušné peníze jen sledováním sportu a jeho analýzou? Zní to nereálně?

Jsme skupina sportovních sázkařů a investorů. Sháníme další šikovné sázkaře, co se k nám přidají a rozšíří naše portfolio. Šanci dáme každému, vysvětlíme, jak úspěšně sázet, předáme know-how, vyzkoušíme jeho schopnosti.
GARANTUJEME že po celou dobu spolupráce od Vás nebudeme chtít investovat ani korunu. Naopak Vám vše vysvětlíme a pokud se ukáže, že na to máte, tak Vás také odměníme nadstandardní smlouvou na HPP (nebo dohodnutý ekvivalent).

Požadavky

Jsme ochotni vyzkoušet si v podstatě každého, ale předpokladem úspěšné spolupráce je samozřejmě zájem o sport, dále schopnost dlouhodobé a metodické práce, analýzy. Znalost angličtiny také pomůže, ale nemusí být nutně podmínkou.

Nabízíme

Po vyzkoušení smlouva na HPP (či preferovaný ekvivalent) s nadstandardním platem, kompletní home office a další firemní benefity (služební notebook a další).

Informace o pozici

  • TB Capital
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek