Nabídka práce > OFFICE MANAGER

OFFICE MANAGER

Náplň práce

Italsko-česká společnost zabývající se správou a pronájmem vlastních
nemovitostí se sídlem v Praze 5, hledá kandidáta/ku na pozici office
manažerka - pravá ruka jednatele

Pracovní náplň:
- příprava podkladů pro zpracování účetnictví
- příprava nájemních smluv
- zajištění chodu budov
- řešení požadavků nájemců spojených s nájmem
- spolupráce a komunikace s úřady, dodavateli a reality kanceláře

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání - orientace v ekonomických a právních souvislostech
- zájem o problematiku správy budov
- komunikativní znalost AJ
- preciznost, dochvilnost, komunikativnost
- iniciativu a schopnost pracovat samostatně
- praxe na obdobné pozici

Nabízíme

- pestrou a samostatnou práci
- možnost seberealizace
- zajímavé finanční podmínky

Informace o pozici

  • Italyconsult
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - komunikativní znalost
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Práce je flexibilní a vhodná i pro pečlivou a spolehlivou maminku -možno i poloviční úvazek