Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR, až 40 000 Kč

PROCESNÍ INŽENÝR, až 40 000 Kč

Náplň práce

Můžete nabídnout technické vzdělání a chuť pracovat jako procesní inženýr v úspěšné výrobní společnosti? Pokud nemáte zkušenosti na obdobné pozici, ale pracujete například jako seřizovač, tak je to příležitost právě pro Vás!

Náplň práce:

- Seřizování a nastavování výrobních linek
- Zajištění plynulého chodu strojů (např. roboty ABB, Motoman, Yascawa).
- Příprava a revize aktuálních postupů, návrh případných změn
- Preventivní údržba výrobních linek.

Požadavky

- min. SOU technického směru (obor strojní nebo elektro)
- předchozí praxe ve výrobní společnosti
- zkušenost se svařováním
- zkušenost s programování robotických zařízení velkou výhodou
- čtení technické dokumentace
- odolnost vůči stresu
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční a půlroční bonusy za plnění cílů - dotované stravování (obědy už za 23-27 Kč) - penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč po zkušební době - příspěvek na dopravu do výše 2500 Kč - příspěvek na školku (500 Kč/m-c) - příspěvek za doporučení nov
  • Místo pracoviště: Písek