Nabídka práce > Technik Vyhláška 50, ZAŠKOLÍME, Prostějov, Olomouc , Vyškov

Technik Vyhláška 50, ZAŠKOLÍME, Prostějov, Olomouc , Vyškov

Náplň práce

- Servis kopírovacích strojů a tiskáren
- Instalace kopírovacích strojů a tiskáren

Požadavky

Vzdělání středoškolské / vysokoškolské/ odborná škola s výučním listem i maturitou
- vyhláška 50
- Práce s PC :
- Řidičský průkaz - skupina B
- Slušné vystupování
- Výhoda praxe u kopírovacích strojů KYOCERA, KONICA MINOLTA, BROTHER, CANON....
- Možnost zaškolení

Nabízíme

- Služební vůz střední třídy
- Nabízíme volnou pracovní dobu, výjezdy si plánujete sám, možnost práce z domova, vše na domluvě se zaměstnavatelem
- Notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem a datovými službami
- Odměny ze zisku 10 - 15 %
- Nákup produktů pro vlastní potřeby za firemní ceny
- Možnost účasti firemních briefing prodávaných značek Kyocera Epson OKI, Canon, Ricoh atd...

Další informace

Plat:
- Základní plat 20 000 - 30 000 dle schopnosti a obratu
- Prémie a odměny dle schopnosti
- Stravenky

Pokud Vás práce zaujala, prosíme o zaslání životopisu (palenikova@tonermarket.cz) a telefonické ověření na tel. 777 302 670, 777 302 681

Informace o pozici

  • TONERMARKET s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 24 000 - 30 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Olomouc , Prostějov , Vyškov