Nabídka práce > PŘIDEJ SE K NÁM! AŽ 31.000,-

PŘIDEJ SE K NÁM! AŽ 31.000,-

Náplň práce

KFC EVROPSKÁ NA PRAZE 6 HLEDÁ NOVÉ ČLENY TÝMU S CHUTÍ → UČIT SE NOVÝM VĚCEM → TÁHNOUT ZA JEDEN PROVAZ.

CO BYS MĚL SPLŇOVAT NEŽ SE ROZHODNEŠ NÁM ZASLAT SVÉ CV? → VYZAŘOVAT POZITIVNÍ ENERGII → MÍT DOKONČENÉ ZÁKLADNÍ VZDĚLÁNÍ

Výběr pozice je jen na tobě:
→ Hostitel – obsluha našich společných hostů, práce na pokladně.
→ Expert kvality – příprava našich chutných čerstvých pokrmů.
→ Šéfkuchař - příprava lahodných stripsů, křidélek a dalšich kousku proklatě dobrého kuřete.

Požadavky

Jaké předpoklady bys měl splňovat?
→ Pracovat s radostí v týmu je pro Tebe samozřejmostí
→ Přijít o 5 minut dřív je pro Tebe akorát, na čas je pozdě
→ Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
→ Mít dokončené základní vzdělání

Nabízíme

Kyblík benefitů již od prvního dne nástupu:
→ mzda vždy do 9. dne v měsíci na účtě
→ 25 dní dovolené
→ příplatky za víkendy, svátky a přesčasy
→ odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů
→ odměna pro zaměstnance měsíce
→ bonus navíc pro nejlepší pracanty
→ spropitné každý měsíc
→ teambuldingové akce
→výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC)
→ sleva na produkty
→ zvýhodněné tarify O2 Family
→ možnost flexibilního plánování si směn

Pokud Tě naše nabídka zaujala, ozvi se nám. Rádi Tě uvidíme!

Informace o pozici

  • AmRest
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 28000-31000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Etiopská 686/3, 160 00 Praha 6