Nabídka práce > VEDOUCÍ PŘÍMÉ PÉČE

VEDOUCÍ PŘÍMÉ PÉČE

Náplň práce

- Vedení týmu pracovníků v sociálních službách
- Zajištění efektivního fungování týmu po stránce personální a organizační
- Zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb, udržení stávajících standardů kvality
- Spolupráce s vedoucí DS + OC
- Komunikace s klienty (zkušenost s klienty s demencí výhodou, nikoliv podmínkou) a rodinnými příslušníky
- spolupráce se zdravotním úsekem a ostatním personálem

Požadavky

- Vzdělání sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách (VOŠ/VŠ)
- Bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- Zkušenost s vedením týmu nejlépe v sociálních službách
- Organizační schopnosti
- Umět komunikovat s lidmi, být týmový hráč, ale i samostatně rozhodovat
- Spolehlivost, vstřícnost, pozitivní myšlení
- Kladný vztah k seniorům
- Znalost PC – Word, Excel, výhodou znalost programu Cygnus 2

Nabízíme

- Nástupní mzda od Kč 26.000,- dle praxe a vzdělání, + příplatek za vedení, osobní hodnocení po zkušební době.
- Pravidelné čtvrtletní odměny
- Služební notebook, telefon
- Podnikové benefity (příspěvek na penzijní spoření, obědy za Kč 20,-, zdravotní benefity)
- Podporu vzdělávání
- Různorodou a odpovědnou práci s možností realizace vlastních nápadů

Nástup možný ihned.

Další informace

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Konvičnou na tel.: 603 205 399, nebo odpovězte na inzerát

Informace o pozici

  • Jihoměstská sociální, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: od Kč 26000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: firemní obědy za Kč 20,-, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na sport a kulturu, vzdělávání zaměstnanců, zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Háje