Nabídka práce > Kuchařka

Kuchařka

Náplň práce

• příprava pokrmů teplé i studené kuchyně
• výdej obědů, spolupráce při sestavování jídelního lístku

Požadavky

• minimálně střední vzdělání s výučním listem
• samostatnost, flexibilita, spolehlivost
• trestní bezúhonnost

Nabízíme

• odměňování dle Nařízení vlády č. 564/2006, Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění
• zaměstnanecké výhody:
• 5 týdnů dovolené
• závodní stravování
• možnost dalšího vzdělávání v oboru
• 3 dny indispozičního volna
• čerpání příspěvků z Fondu kulturních a sociálních potřeb

Další informace

Zájemci o uvedenou pracovní pozici zašlou strukturovaný životopis v elektronické podobě na adresu info@gykovy.cz

Informace o pozici

  • Gymnázium a SOŠZE Vyškov, příspěvková organizace
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vyškov