Nabídka práce > Brigáda v čajovně

Brigáda v čajovně

Náplň práce

Popis práce:
Příprava čajů, drobných pokrmů k čaji, vodních dýmek, obsluha hostů, práce s hotovostí, drobný prodej zboží.
Otevírací a tudíž i pracovní doba je od 14 do 22 hodin. (V čajovně je však potřeba být alespoň 30 min před otevřením.)

Požadavky

- věk nad 18 let
- časová flexibilita (měsíčně: 1 - 2 víkendy + 4 - 6 všedních dnů)
- kladný vztah k práci, čajům a čajové kultuře
- spolehlivost, zodpovědnost
- praxe v pohostinství výhodou, ne však podmínkou
- možnost dlouhodobé spolupráce (2 - 3 roky)

Nabízíme

- pravidelnou možnost slušného výdělku při studiu
- práci v klidném a čistém prostředí čajovny
- bonusy navíc v případě dobrých výsledků!
- mzdu si odnášíte ihned po skončení směny!

Další informace

Hledáme spolehlivého studenta na dlouhodobou výpomoc.
Předpokládaný nástup leden 2019, během listopadu / prosince představení práce a zaučení dle časových možností.

Máte zájem? Zašlete nám prosím krátký životopis, Vaše časové možnosti rozepsané po jednotlivých dnech v týdnu (PO – NE), Vaše zkušenosti s prací v pohostinství, přípravou čajů a vodních dýmek, stručný důvod proč se ucházíte o brigádu u nás.

Informace o pozici

  • Čajovna Shisha
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100 Kč / hodinu čistého + bonus v případě dobrého výsledku
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: bonusy za dobré výsledky
  • Vhodné pro: studenty, ideálně začínající na VŠ
  • Místo pracoviště: Čajovna Shisha II, Koněvova 67, Praha 3