Nabídka práce > Hledáme učitele/učitelku do MŠ v Hradci Králové

Hledáme učitele/učitelku do MŠ v Hradci Králové

Náplň práce

Hledáme učitelku do mateřské školy v Hradci Králové na plný nebo částečný úvazek.

Ve školce máme moc milou atmosféru a velice přátelské, hezké vztahy, proto se moc těšíme a budeme velice rádi za nového člena v našem týmu, kterého budeme moci mezi sebe přijmout :)

• Pracovní smlouva - na dobu určitou na 1 rok s výhledem prodloužení.

Požadavky

Požadujeme:
- pedagogické vzdělání (min. s maturitou)
- příjemné vystupování
- flexibilitu
- Jsme školka, která má ráda děti a to bychom rádi i od Vás :) Nadšení pro práci s dětmi tedy vítáno!

Nabízíme

Nabízíme:
- Mzda: 20-22 tis.
- stravenky
- příspěvek na penzijní pojištění
- a především příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru!

Další informace

Nástup možný dle dohody.

Budeme se na Vás těšit :) - prosíme o zaslání Vašich životopisů na náš e-mail: skolka@sion.cz

Informace o pozici

  • MŠ Sion
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ostatní, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 20-22 tis. Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění