Nabídka práce > Profesionální obchodník

Profesionální obchodník

Náplň práce

Co prodáváme firmám

Pomocí výhodného nákupu komodit (elektřina i plyn) na burze a technické inovaci elektrického rozvaděče, dosahujeme ve společnostech vysokou finanční úsporu s exklusivní návratností investice max 1,6 roku.

Konzultativní způsob prodeje

Je nejnovějším způsobem prodeje, který není nátlakový a řeší čistě potřebu zákazníka. Prodáváme jen eticky a profesionálně.
Pokud ho neovládáš, naučíme tě ho.

Požadavky

Koho hledáme

Pokud máš v žilách obchodnickou krev, jsi zaměřený na výsledek a ne na stravenky, hledáme tebe.
Taky fajn pozitivního člověka co zapadne do týmu a je připraven na sobě pracovat.
Možnost regionu - celá ČR.

Nabízíme

Zajímavé řešení, které zákazníci sami poptávají.
Fixně provizní nebo čistě provizní odměny, vybereš si na co se cítíš.
Osobní asistentku na domlouvání schůzek.
Jistou možnost kariérního růstu.
Auto a notebook i soukromě.

Další informace

Máš u nás možnost dalšího vzdělávání v manažerské akademii. Také se můžeš účastnit celé řady dobrovolných obchodních školení.
Stále je kam se posouvat a my Ti dáme prostor a skvělé podmínky k růstu.

Informace o pozici

  • Channel Partners, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: středoškolské
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 35.000 Kč + provize
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: firemní automobil nebo příspěvek na pohonné hmoty, Osobní asistentku na domlouvání schůzek
  • Místo pracoviště: Nademlejnská 606/3, Praha 9