Nabídka práce > Dětská skupina na Praze 4 pro 24 dětí od 1-5 let hledá pedagoga/pedagožku.

Dětská skupina na Praze 4 pro 24 dětí od 1-5 let hledá pedagoga/pedagožku.

Náplň práce

⦁ přímá pedagogická činnost
⦁ tvorba TVP
⦁ podílení se na přípravě akcí dětské skupiny
⦁ pravidelná evaluace dětí
⦁ vedení kroužku

Požadavky

⦁ min. SŠ pedagogické vzdělání pro MŠ
⦁ anglický jazyk výhodou
⦁ vstřícný vztah k menším dětem
⦁ kvalitní komunikační dovednosti ve vztahu k dětem, rodičům i kolegům

Nabízíme

⦁ pracovní smlouva na HPP
⦁ dovolená dle ZP, sick days, strava na pracovišti zdarma, MultiSport karta
⦁ příspěvek na další vzdělání
⦁ firemní akce
⦁ stabilní zázemí společnosti s historií na trhu

Informace o pozici

  • Firemní školky s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: ⦁ dovolená dle ZP, sick days, strava na pracovišti zdarma, MultiSport karta ⦁ příspěvek na další vzdělání ⦁ firemní akce ⦁ stabilní zázemí společnosti s historií na trhu
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Praha 4- Michle