Nabídka práce > Profi kouč ve výživě

Profi kouč ve výživě

Náplň práce

-vedení konzultace s klienty ve studiu
-úprava stravovacích návyků i pitného režimu
-zakomponování správných výživových doplňků
-servis klientů - kontrola
-vzdělávání klientů
-školení a výpomoc při vzdělávacích akcích
-asistence při ošetřování pleti - skin party
-cvičení a fitklub pro naše klienty atd.

Požadavky

-věk min.18 let
-komunikativnost
-spolehlivost
-zájem o obor zdravé výživy
-zájem o práci s lidmi
-zodpovědný přístup
-flexibilitu
-ochotu neustále se učit a vzdělávat
-týmový duch

Nabízíme

-celkové zaškolení a vzdělávání se
-školení s lékaři ze světa + certifikát
-prostory našeho studia
-nadstandardní finanční ohodnocení dle odvedené práce
-flexibilní prac.dobu - hlavní i vedlejší činnost (k mateřské, práci atd.)
-možnost profesního růstu hned od začátku
-možnost vést vlastní pobočku

Další informace

Do svého nově otevřeného nutričního centra v Hodoníně hledám 1 poradce, který má zájem o sport, zdravý životní styl a chce být součástí neustále se rozvíjejícího oboru. Praxe v oboru není podmínkou.
Pokud Vás práce zaujala, posílejte, prosím, své životopisy na email: pracevhodonine@gmail.com

Informace o pozici

  • Studio BeFit
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: dle odvedené práce
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: pružná pracovní doba, sleva na firemní produkty, home office
  • Vhodné pro: studenty, absolventy, maminky na MD, osvč
  • Místo pracoviště: Hodonín