Nabídka práce > SKLADNÍK

SKLADNÍK

Náplň práce

SKLADNÍK, příjem , výdej a skladovaní stavebních materiálů a doplňkového zboží , obsluha VZV - místo práce : FLAMEX - Stavebniny 2000, s.r.o. - provozovna Svitávka , Tovární 531, 679 32 Svitávka, okres Blansko, tel: 605 248 500 , volejte kdykoliv, nebo zašlete svůj pracovní životopis na stavebniny@svitavka.cz

Požadavky

nástup možný ihned , nebo kdykoliv po dohodě , (vhodného zájemce přijmeme kdykoliv , bez ohledu na stáří tohoto inzerátu !) , podmínkou ŘP sk. B (pro obsluhu VZV) ,

Nabízíme

nabízíme stabilní a zajímavou práci v malém a přátelském kolektivu na plný pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, nástup možný ihned , nebo kdykoliv po dohodě (vhodného zájemce přijmeme kdykoliv , bez ohledu na stáří tohoto inzerátu !)

Další informace

Naše firma FLAMEX- Stavebniny2000 spol. s r.o., Tovární 531, 679 32 Svitávka je na českém trhu prodeje stavebnin a stavebních materiálů od roku 1994, tedy již 25 let. Jsme moderní obchodní a servisní firma s kompletní nabídkou stavebnin, stavebních materiálů a doplňkového zboží v regionu s dopravou až do do domu.

Informace o pozici

  • FLAMEX-Stavebniny2000 spol. s r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23000 - 25000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: náborový příspěvek + zaměstnanecké slevy + další bonusy
  • Místo pracoviště: Svitávka 67932 - okres blansko