Nabídka práce > Obchodní zástupce, manažer

Obchodní zástupce, manažer

Náplň práce

Nabízíme práci, či přivýdělek k práci - Hradec Králové a okolí.

Pracovní náplň: Seznamujeme klienty s unikátním systémem, který nemá na trhu konkurenci a za první rok pomohl desetitisícům klientů po ČR zvýšit svoji životní úroveň.

Hledáme:
Obchodní zástupce - Mzda: 20 000,- - 30 000,-/M
Manažer pobočky - 40 000,- - 70 000,-/M

Chceš být součástí skvělé party a mít za zády silnou společnost? Zdarma školení osobního rozvoje? Flexibilní pracovní dobu? Chceš si změnit život?
Nikdy není pozdě začít a měnit svůj život k lepšímu. Pokud ano, tak nám napiš s přiloženým životopisem na email:

brigadavHK@seznam.cz
Vybraným uchazečům budou odeslány termíny pohovorů pomocí emailu.

Požadavky

- věk min. 18 let

Nabízíme

Hledáme:

Informace o pozici

  • Wikiporadce.cz
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Informační technologie, Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20000 - 70000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Ambiciózní jedince, Studenty, maminky na mateřské