Nabídka práce > Lektor ZSV v přípravném kurzu na přijímací zkoušky na VŠ

Lektor ZSV v přípravném kurzu na přijímací zkoušky na VŠ

Náplň práce

Jsme vzdělávací agentura AMOS. Již 19 let připravujeme studenty na přijímací zkoušky na vysoké školy, naše kurzy se konají v Praze, v Brně a v Ostravě.

Nyní hledáme lektory pro přípravný kurz na maturitu a Národní srovnávací zkoušky ze základů společenských věd.

Každý lektor si sám připravuje materiály pro výuku podle předem dané osnovy kurzu.

Požadavky

- probíhající nebo ukončené vysokoškolské vzdělání obdobného oboru výhodou (např. humanitní studia, pedagogika, ...)

- chuť pomáhat druhým dosahovat jejich cílů a podělit se o své znalosti a zkušenosti

- aktivní přístup, spolehlivost, schopnost plánovat a držet se plánu, zodpovědnost a dochvilnost

- pedagogické zkušenosti výhodou

Nabízíme

- zajímavé pracovní zkušenosti v oblasti vzdělávání

- výuka motivovaných studentů

- práce pro zavedenou vzdělávací agenturu s dvacetiletou tradicí

- práci na DPP nebo jako OSVČ

- možnost dlouhodobé spolupráce

- možnost zapůjčení doplňkových výukových materiálů

- fér odměna

- lektorské minimum

Další informace

možnost práce na ŽL

Informace o pozici

  • AMOS KamPoMaturite.cz, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 240 - 300 Kč/60 min. dle zkušeností a dohody
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy, studenty VŠ
  • Místo pracoviště: Praha 7