Nabídka práce > CNC Operátor

CNC Operátor

Náplň práce

- obrábění kovů z ušlechtilé materiálů (titan, hliník, nerezové slitiny)
- obsluha a seřizování stroje
- práce v systému Heidenhain

Požadavky

- SOU obrábění či příbuzný obor nebo praxe s CNC stroji
- ochota pracovat ve 3-směnném provoze

Nabízíme

- plat 25.000 - 40.000 Kč/měsíc dle zkušeností
- jasně stanovené mzdové podmínky (mzdové třídy)
- 5 týdnů dovolené
- Vlastní firemní jídelnu, ve které Vám přispějeme na hlavní chod 55% z ceny
- Za noční a víkendové směny stravenky ve výši 80 Kč
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy
- Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 900 Kč a ve kterém si můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity atd..)
- Nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
- Plně hrazenou multi-sport kartu

Informace o pozici

  • Lukáš Vimr
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25.000 - 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravu; příspěvek na dopravu; příspěvek na penzijní připojištění; kafeterie; multisport karta