Nabídka práce > Manažer rezervací v cestovní agentuře - incoming

Manažer rezervací v cestovní agentuře - incoming

Náplň práce

Jsme přátelská incomingová agentura s patnáctiletou tradicí, která se zabývá zajišťováním procházek a aktivit Prahou pro individuální klientelu i firemní klientelu.

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni do naší kanceláře v centru Prahy na pozici manažera rezervací.

Co u nás budete dělat?

Komunikovat s našimi klienty a reagovat na jejich dotazy a přání

Starat se o to, aby každý, kdo si u nás objedná aktivitu, odešel s pozitivním zážitkem

Zpracovávat emailové rezervace

Komunikovat s průvodci a obsazovat je do našich procházek a aktivit

Pracovat na svém rozvoji a zapojovat se do zajímavých projektů

Tvořit s námi tým, který spolupracuje nejen v kanceláři, ale i mimo ni

Požadavky

Co od Vás budeme požadovat?

Ukončené SŠ vzdělání s maturitou

(vhodné pro absolventy se zájmem o cestovní ruch)

Aktivní znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou

Výborné organizační a komunikační schopnosti, schopnost samostatného rozhodování, pečlivost, spolehlivost

Uživatelskou znalost Word, Excel, PowerPoint

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

Perspektivní pracovní pozici se zajímavou a odpovědnou pracovní náplní

Mladý tým a přátelskou atmosféru

Získání zkušeností v cestovním ruchu, možnost podílet se na tvorbě nových produktů

Malý kolektiv s individuálním přístupem

Aktivní využití znalostí cizích jazyků

Kancelář v centru Prahy

Veselé teambuldingy

Nástupní plat 27.000, po zapracování 30.000 s možnými odměnami

Možnost okamžitého nástupu

Další informace

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na email head@funinprague.eu

Informace o pozici

  • Fun in Prague s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština, angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek