Nabídka práce > CELNÍ SPECIALISTA | LOGISTIKA

CELNÍ SPECIALISTA | LOGISTIKA

Náplň práce

Máte praxi v celní problematice a ambice řídit po řádném zaučení menší tým podřízených?

Pro zavedenou společnost zabývající se logistickými službami hledáme vhodného uchazeče do týmu celního oddělení.

Co Vás čeká:

- provozní podpora exportu a importu
- spolupráce s celními úřady a dalšími státními organizacemi
- nastavování obchodních procesů v souladu s platnou celní legislativou
- podpora při auditech a certifikačních procesech
- komunikace se zákazníky
- zodpovědnost za KPI's a pravidelný reporting

Požadavky

- SŠ vzdělání
- praxe v celní problematice nutností!
- AJ na středně pokročilé úrovní (B1)
- zodpovědnost

Preferujeme nástup IHNED!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - dotované stravování - Cafeterie - výhodné mobilní tarify - další vzdělávání
  • Místo pracoviště: Pardubice