Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Vybranému obchodnímu zástupci svěříme kmen klientů, o který se bude aktivně starat.
Obchodní zástupce si sám organizuje pracovní dobu i čas. Může pracovat v kanceláři v Chrudimi nebo v Hlinsku, případně může za klienty aktivně dojíždět. Realizuje obchodní a servisní schůzky. Aktualizuje a rozšiřuje portfolio klientů. Nabízí produkty ČMSS a ČSOB.
Na začátku je obchodní zástupce pečlivě zaškolen a absolvuje certifikace u ČNB. Na prvních schůzkách je s ním přítomen manažer týmu, který schůzky zpočátku povede.
Obchodní zástupce se účastní pravidelných porad a v případě dobrých výsledků se účastní také zájezdů, ať už v ČR nebo v zahraničí.

Požadavky

Střední škola s maturitou
Výhodou je řidičský průkaz a auto
Orientace na obchod a na klienta
Hledáme někoho, kdo je aktivní, je samostatný a rád komunikuje s lidmi.

Nabízíme

Péče o stávající klienty banky
Nástupní bonus 60 000 Kč
Vysoké provize
Zvýhodněné produkty banky
Zvýhodněný leasing na auto
Příspěvky na notebook
Pohodlné zázemí největší stavební spořitelny na trhu
Provize hned následující měsíc po uzavření obchodu bez nutnosti fakturace
Zahraniční zájezdy
Veškerá školení zcela zdarma včetně ubytování, stravy a wellness

Informace o pozici

  • Českomoravská stavební spořitelna
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000 Kč - 100 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Výhodné produkty banky, příspěvky na notebook, zahraniční zájezdy, příspěvky na auto, zvýhodněné leasingy na auta
  • Vhodné pro: Lidi se zaměřením na obchod a na klienty. Vhodné i pro absolventy nebo studenty ekonomických škol
  • Místo pracoviště: Chrudim, Hlinsko