Nabídka práce > Manažer do nově rekonstruované vinotéky v Praze

Manažer do nově rekonstruované vinotéky v Praze

Náplň práce

Rozumíte vínu a je to váš koníček? Nebo jste nadšený začátečník, který se chce hodně naučit? Naše nově rekonstruovaná vinotéka potřebuje člověka, který se o ni postará.

Požadavky

Hledáme někoho kdo má:

zálibu ve vínech
znalosti v oblasti vína
sommeliérský kurz (výhodou)
praxi v gastronomii (výhodou)
Cit pro komunikaci se zákazníky
Organizační dovednosti
pozitivní energie

Nabízíme

Proč pracovat právě pro nás?

Nově rekonstruovaný prostor
Příjemná pracovní doba (Otevřeno od pondělí do soboty mezi 16:00 až 23:00)
Možnost kariérního růstu, absolvování školení a tréninků v oblasti vína
Příležitost uplatnit kreativní myšlení a rozvíjet své nápady
Odpovídající finanční ohodnocení
Příjemný, krásný malý prostor.

Další informace

Naše vinotéka se nachází na ulici Bělohorská v Praze 6. Budeme rádi, když nám zašlete váš strukturovaný životopis a my se vám co nejdříve ozveme.

email: stclaire.duvin@gmail.com

Informace o pozici

  • ROYAL FIRE s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 6