Nabídka práce > JavaScript Developer

JavaScript Developer

Náplň práce

Frontend vývoj nejen webových mapových aplikací v menším týmu
Při práci s námi narazíte na tyto technologie: JavaScript, TypeScript, React, HTML5 API

Požadavky

Vývojář se zkušeností s vývojem webových aplikací, s inovativním myšlením a otevřeným přístupem k novým technologiím.
Zájem a nadšení pro webové technologie.

Nabízíme

Pracovní smlouvu nebo práci na ŽL.
Tvůrčí práci s moderními technologiemi.
Velký prostor pro seberealizaci.
Přátelskou firemní kulturu a uvolněné pracovní prostředí.
Flexibilní pracovní dobu s občasnou možností práce z domu.
Adekvátní finanční ohodnocení, bonusy.
Vzdělávací kurzy, školení, podporu jazykového vzdělání.
Notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta.
5 týdnů dovolené.
Sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti.

Další informace

Ukázka aplikací, které tvoříme:
CestujOK https://cestujok.cz/
Corpis Maps https://corpismaps.com/

Informace o pozici

  • T-MAPY spol. s r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy i zkušenější vývojáře
  • Místo pracoviště: Hradec Králové