Nabídka práce > JAVASCRIPT MASTER l TOP MZDA l práce i na IČO

JAVASCRIPT MASTER l TOP MZDA l práce i na IČO

Náplň práce

Jste inovativní?
Chcete pracovat na zajímavých projektech?
Preferujete malý tým před korporátním prostředím?

Hledáme zkušeného JAVASCRIPT DEVELOPERA do společnosti v HRADCI KRÁLOVÉ!

Jako JAVASCRIPT DEVELOPER Váš čeká Frontend vývoj webových aplikací s použitím technologií JavaScript, TypeScript, React, HTML5 API.

Pošlete CV a dozvíte se více! :)

Můžete u nás pracovat na IČO/HPP.

Požadavky

* Vzdělání v oblasti IT
* Zkušenost s JavaScript, TypeScript, React, HTML5 API
* Aktivní přístup
* Zájem o nové technologie

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * Občasný HOME OFFICE * Příspěvek na benefity v hodnotě 15 000,- / rok * 3 dny Sickdays * Stravenky v hodnotě 100,- Kč * Mobil, notebook, možnost zapůjčení firemního vozidla
  • Místo pracoviště: Hradec Králové