Nabídka práce > Rozvozový operátor snack potravin, flexibilní brigáda (Praha 9)

Rozvozový operátor snack potravin, flexibilní brigáda (Praha 9)

Náplň práce

Jsi muž (student), nebojíš se fyzické práce, jsi flexibilní, chceš si vydělat peníze na volno časové aktivity?
Do našeho kolektivu hledáme brigádníka na občasnou výpomoc pro distribuci (rozvoz) zboží (snack potravin) do pražských či středočeských multikin, kin, arén či velkoobchodů. Práce na pár hodin týdně. V případě dobré páce BONUSY.

Požadavky

- platný řidičský průkaz skupiny B - ideálně zkušenost s řízením dodávky do 3,5 tuny
- nebojíš se fyzické, ale čisté a rozmanité práce
-příjemné vystupování a úsměv na tváři

Nabízíme

- garantovanou hodinovou odměnu 120 - 150,- Kč
- osobní ohodnocení (dobře odvedená práce, spokojení
- zákazníci, flexibilita)
- dlouhodobou spolupráci i občasnou brigádu (DPČ, DPP)
- flexibilita - výběr dnů, které chceš pracovat (pondělí - pátek, 7:00 - 14:00) - práce na 5 - 10 hodin týdně
- rozmanitou práci, možnost vyčistit si hlavu
- rozvoz zboží firemním vozem
- mladý, přátelský, neformální kolektiv
- nástup ihned

Informace o pozici

  • CORNiCO Company, s. r. o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120-150 Kč/hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Praha - Horní Počernice