Nabídka práce > Lektor TSP

Lektor TSP

Náplň práce

Hledáme lektory na vedení kurzů TSP pro studenty gymnázií v okolí Brna, takže práce zahrnuje i nutnost dojet do místa určení a vrátit se zpátky do Brna. Typicky to celé trvá
od výjezdu z brněnského nádraží do návratu na něj cca. 4 hodiny, z čehož 1,5
hodiny je výuka, za co nabízíme odměnu ve výši 600,- Kč (samozřejmě plus
jízdenky, takže 600,- Kč Vám zůstává).

Požadavky

Zájemce o tuto nabídku by měl především rozumět příkladům TSP (a OSP), což
samozřejmě neznamená schopnost vypočíst napoprvé všechny příklady, protože to
zvládne málokdo, ale spíš schopnost zpětně pochopit i ty příklady, které Vám
nejdou a předat vysvětlení studentům srozumitelnou formou. Také by měl být zodpovědný.

Také je nezbytné, aby byli potenciální lektor či lektorka trpělivý, neboť mnoho
studentů nerozumí ani základním věcem, bez kterých příklad nelze vypočítat.

Konečně hledáme někoho ve věku blízkém studentům, které bude učit a kdo má volno alespoň některý den v týdnu (stačí také pokud máte
volno jednou za dva týdny), kdy většinou kurzy probíhají.

Informace o pozici

  • Křížka Kuckirová Legal s. r. o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Brigáda