Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY S UBYTOVÁNÍM (LIBEREC)

OPERÁTOR VÝROBY S UBYTOVÁNÍM (LIBEREC)

Náplň práce

- Výroba a obsluha montážní linky klimatizačních jednotek do automobilů
- 3 směnný provoz

Požadavky

Plnoletost, zodpovědnost, manuální zručnost, ochota pracovat v třísměnném provozu a chuť naučit se něco nového.

Nabízíme

- Mzda od 23500 kč
- Mzda po odpracování 6 měsíců od 25200 kč
- Mobilní tarif - neomezené volání a sms + 1,5 GB dat po splnění měsíčního fondu zdarma
- Možnost ubytování zdarma
- Dotované stravování
- Bonus 500 kč za doporučení známého
- Bonus 2000 kč za probíhající soutěž ,, Zaměstnanec měsíce "
- Možnost týdenních záloh
- Možnost pracovat přesčas
- VIP Bonus / sleva při nákupu přes portál Hej.sk a Datart
- Podmínky srovnatelné s kmenovými zaměstnanci

Další informace

Společnost Edymax vznikla v roce 2003 v Bardějově. Z malé lokální agentury se nám podařilo relativně rychle vybudovat dynamicky rozvíjející se společnost, která se stala uznávaným hráčem na trhu. Už po třech letech své existence jsme zaměstnávali 1300 externích a 49 interních zaměstnanců. V dalších třech letech to bylo 3100 externích a 119 interních zaměstnanců.

Pokud Vás daná pozice zaujala, tak neváhej a pošli nám svůj životopis. Těšíme se na každou reakci.?

Informace o pozici

  • Edymax
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23500 kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Mzda od 23500 kč, Mzda po odpracování 6 měsíců od 25200 kč, Mobilní tarif - neomezené volání a sms + 1,5 GB dat po splnění měsíčního fondu zdarma, Možnost ubytování zdarma, Dotované stravování, Bonus 500 kč za doporučení známého, Bonus 2000 kč za pro
  • Vhodné pro: Absolventa
  • Místo pracoviště: Liberec