Nabídka práce > Konstruktér - pohonné baterie

Konstruktér - pohonné baterie

Náplň práce

  • Vývoj pohonných baterií pro hybridní a elektrické automobily

  • Možnost participace na více projektech v segmentu elektromobility

  • Tvorba projektové dokumentace

  • Kontinuální sledování inovací v této oblasti a využití ve vlastním vývoji

  • Spolupráce s vývojovými a konstrukčními týmy dalších oddělení

  • Kontrola projektových zdrojů, nákladů a termínů

  • Konzultace výsledku vývoje se zákazníkem

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru, SŠ vzdělání s praxí na stejné pozici

  • Znalost vybraného konstrukčního SW (Catia V5, NX, Pro Engineer, SolidEdge či obdobné)

  • Znalosti PDM výhodou

  • Středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka

  • Technické, koncepční a konstruktivní myšlení

  • Schopnost řešit úkoly na individuální i týmové bázi

  • Schopnost nejen modelovat ale i samostatně konstruovat

  • Znalosti z oblasti automobilového chlazení a klimatizace

  • Pozice vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • Zaměstnání pod záštitou velmi silného jména

  • Kooperace na více různých projektech v menších týmech

  • High-end vybavená pracoviště dle nejnovějších technologií

  • Práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

  • Možnost profesního růstu, rozvoje osobnosti i kariéry

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení

  • Další benefity (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, firemní akce)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek