Nabídka práce > PROJEKTANT / STATIK OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

PROJEKTANT / STATIK OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Náplň práce

Co Vás čeká?
• Projektování a návrh ocelových konstrukcí
• Práce na všech stupních statické části projektové dokumentace
• Zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS)
• Práce v softwaru - AutoCad, Autodesk Advance Steel, Autodesk Inventor, FEM výpočtové programy (přednostně SCIA Engineer), MS Office (Word a Excel)

Požadavky

Koho hledáme?
• Projektanta s praxí, ale i absolventa nebo studenta stavebního oboru, pro kterého je technika koníčkem a rád se v práci zdokonaluje
• Pečlivého a spolehlivého člověka, který je schopen pracovat v týmu i samostatně
• Požadujeme orientaci v problematice výpočtů a navrhování ocelových konstrukcí
• Základní znalosti navrhováním průmyslových staveb (zásobníky, sila, filtry, komíny, potrubí), navrhování železobetonových a základových konstrukcí vítány
• Výhodou je anglický, německý nebo ruský jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
• Získání zkušeností z praxe a spoluúčast na náročných technických řešeních převážně ocelových konstrukcí
• Forma spolupráce dle dohody (stáž, brigáda, částečný či plný úvazek na dobu neurčitou)
• Práci v mladém kolektivu odborníků a zázemí dynamické a perspektivní společnosti
• Možnost podílet se na zajímavých, technicky náročných projektech
• Zaškolení v požadovaných činnostech, jazykové vzdělávání (AJ)
• Zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné

Další informace

www.delauda.cz

Informace o pozici

  • DELAUDA s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ
  • Plat: 40-55000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, notebook, telefon k soukromým účelům, jazykové vzdělávání
  • Vhodné pro: projektanty s praxí i absolventy
  • Místo pracoviště: Tovačovského 2, 130 00 Praha 3