Nabídka práce > Junior konzultant

Junior konzultant

Náplň práce

- Komunikace se zákazníkem a obchodními partnery v příjemném prostředí kanceláří v Karlíně.
- Odpovědnost za prodejní výsledky.
- Pravidelná jednání se stávajícími zákazníky v zavedeném regionu a péče o ně.
- Vyhledávání nových příležitostí, akvizice.
- Sledování situace na trhu, aktivit konkurence a potřeb zákazníků.

Požadavky

- SŠ s maturitou.
- Chuť do práce a pozitivní přístup.
- Dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme

- Nadprůměrná odměna.
- Respektovaná a perspektivní firma.
- Kancelářské prostory v Karlíně.
- Pravidelná školení a manažerské kurzy.
- Možnost začlenění do společnosti a kariérní růst.

Informace o pozici

  • Vašebudoucnost.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Firemní akce, Home office, Manažerský motivační program, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení
  • Vhodné pro: absolventy, studenty, ženy na mateřské či rodičovské dovolené, obchodní zástupce, key account managery
  • Místo pracoviště: Pobřežní 46