Nabídka práce > HR projektový manažer | okr. Havlíčkův Brod

HR projektový manažer | okr. Havlíčkův Brod

Náplň práce

Hledá se projektový manažer, ale pozor - pro Vysočinu tak trochu netradičně, a to v oblasti HR! Máte zkušenosti s řízením projektů, umíte si poradit s mapováním stávajících procesů, sběrem informací, koordinací časové linky a komunikací s mezinárodním týmem? Pak jste náš člověk a rádi uvidíme Váš životopis!

Co Vás na této pozici čeká:
- řízení HR projektu se zaměřením na interní docházkový systém
- komunikace s personalisty napříč mezinárodním týmem
- mapování stávajících procesů na našich pobočkách
- návrh na sjednocení procesů a následná implementace
- komunikace s IT oddělením a koordinace potřebných změn v systému

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- AJ plynule pro denní komunikaci
- alespoň 1 rok praxe v řízení projektů / projektový management
- znalost plánování projektů, ideálně zkušenost s nějakým SW
- orientace v oblasti HR je výhodou, ale ne podmínkou
- dobré analytické schopnosti, smysl pro systém
- schopný komunikátor a organizátor
- MS Office pokročile
- ŘP sk. B, aktivně

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzda otevřena k jednání dle zkušeností - pracovní poměr: HPP / OSVČ / interim (rovněž k jednání) - bonusy - 5 týdnů dovolené - cafeterie - stravenky - příspěvek na dopravu - penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod