Nabídka práce > TECHNOLOG pro zavádění nových výrobků

TECHNOLOG pro zavádění nových výrobků

Náplň práce

Do našeho týmu technologů hledáme nové posily! Zavádíme totiž několik nových produktů, takže nás čeká spousta zajímavé práce. Vítáme jak zkušené technology, které baví oblast balení či lakování. Šanci dáme ale i šikovným juniorům či absolventům.

Vaším úkolem bude:
- zavádění nových výrobků do výroby
- spolupráce s údržbou a kvalitou
- řízení technologické dokumentace (balení, lakování)
- analýzy příčin zmetkovitosti a návrh nápravných opatření
- podklady pro výrobkové kalkulace

A co Vás u nás čeká?
- nejsme automotive
- naše výroba je moderní a máme možná nejoriginálnější halu na Vysočině
- výrobky z naší linky putují do rukou světového lídra ve svém oboru
- máme u nás dobrou partu lidí a líbí se nám, že spolu hodně komunikujeme

Požadavky

- SŠ/VŠ technické vzdělání
- AJ pro denní komunikaci
- praxe na pozici technologa vítána
- šanci dáme ovšem i šikovným juniorům (absolventi VŠ)
- komunikativní člověk, samostatný, aktivní, s chutí a zápalem
- ochota k občasnému cestování do zahraničí
- MS Office (Word, Excel)
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Sick Day - bonusy, prémie - docházkový bonus - pružná pracovní doba - stravenky - mobil, notebook - jazykové a odborné vzdělávání - teambuilding, firemní akce - sleva na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Humpolec