Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | okr. Pelhřimov

PROCESNÍ INŽENÝR | okr. Pelhřimov

Náplň práce

Chcete si vyzkoušet, jak vypadá nastavování procesů u nových výrobků pro špičkového zákazníka mimo automotive? Tak s námi máte příležitost!

Na čem s námi budete pracovat:
- plánování a měření výkonnosti svěřeného úseku ve výrobě
- školení a výcvik zaměstnanců
- kontrola nad dodržováním pracovních postupů
- řízení technické dokumetace
- podklady pro sestavení kalkulací na výrobky
- podílení se na eliminaci zmetkovitosti
- přímá komunikace se zákazníkem
- aktivní práce v SW Solidworks

Požadavky

- předchozí zkušenosti na pozici technolog / procesní inženýr
- zkušenosti při zavádění nových produktů do výroby
- znalosti štíhlé výroby
- tvorba dokumentace v Solidworks

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Sick Day - bonusy, prémie - docházkový bonus - pružná pracovní doba - stravenky - mobil, notebook - jazykové a odborné vzdělávání - teambuilding, firemní akce - sleva na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Humpolec