Nabídka práce > Malíři a stavební řemeslníci

Malíři a stavební řemeslníci

Náplň práce

Stavební firma z Prahy hledá šikovné, soběstačné řemeslníky na provádění stavebních a malířských prací. Zakázky jsou převážně v Praze. Preferujeme spolupráci na ŽL, případně po domluvě je možná spolupráce na dohodu (DPP, DPČ). Nástup po domluvě nebo ihned.

Požadavky

Čistý trestní řejstřík
Praxi v oboru

VÝHODOU JE:

Živnostenský list
Řidičský průkaz B

Nabízíme

Celoroční spolupráci
Možnost využití firemního nářadí a vybavení
Nadstandardní finanční ohodnocení

(příklad: základní finanční ohodnocení malířských prací je od 20 Kč/m2 malování bílou barvou, 25kč/ m2 odstínem; dále práce jako zakrývání, opravy stěn a stropů jsou placené navíc extra - 150-170 Kč/hodinu apod.)

Informace o pozici

  • Jiří Fidler
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 20 000 - 30 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Nadstandardní finanční ohodnocení, možnost práce i na dohodu, možnost využití firemního nářadí
  • Vhodné pro: Řemeslníky s praxí
  • Místo pracoviště: Praha