Nabídka práce > OBCHODNÍ ASISTENTKA PRO NÁKUP ZEMĚDĚLSKÝCH PRODUKTŮ NA MORAVĚ

OBCHODNÍ ASISTENTKA PRO NÁKUP ZEMĚDĚLSKÝCH PRODUKTŮ NA MORAVĚ

Náplň práce

• Sledování a evidence informací o pěstitelích produktů včetně čisticích stanic produktů na Moravě
• Denní monitoring tržní situace
• Zasílání vzorků produktů do zpracovatelského závodu u Nymburka
• Podklady pro kupní smlouvy
• Kompletace a získávání informací o konkurenci
• Denní reporting aktivit a výsledků
• 1 den v týdnu práce v pražské kanceláři

Požadavky

• Středoškolské vzdělání, student nebo absolvent zemědělské / potravinářské vysoké školy
• Obchodní praxe není nutná
• Proaktivní, flexibilní, komunikativní, zodpovědná, extrovertní osobnost s talentem obchodního vyjednávání
• Obchodní praxe vítána
• Uživatelská znalost MS Office
• Bydliště Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský kraj, Vysočina

Nabízíme

• Práci v zavedené mezinárodní společnosti
• Pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení nebo práce na živnostenský list (možný i částečný úvazek)
• Zajímavé platové ohodnocení
• Firemní telefon a počítač, vlastní automobil vítán, kancelář doma

Informace o pozici

  • UNIFOOD.CZ s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina vítána
  • Plat: od 25 000 Kč měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Firemní počítač, telefon
  • Vhodné pro: studenty či absolventy zemědělské / potravinářské vysoké školy
  • Místo pracoviště: Olomouc, Jihlava, Brno, Vysočina, aj.