Nabídka práce > PODNIKOVÝ PRÁVNÍK l PARDUBICE

PODNIKOVÝ PRÁVNÍK l PARDUBICE

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti zemědělství, nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici PODNIKOVÝ PRÁVNÍK.

Vaší náplní práce na této pozici bude především:

- zastupování společnosti při jednáních
- konečné znění obchodních smluv a jejich soulad s platnou legislativou
- vedení agendy statutárních orgánů
- příprava valných hromad
- vedení evidence platných právních předpisů a norem
- zpracování a podání žalob a platebních rozkazů

Požadavky

- právní vzdělání
- zkušenost na pozici podnikový právník
- znalost obchodního práva
- ŘP. sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonusy - 25 dnů dovolené - Stravenky ve výši 85 Kč - Obědy za 25 Kč - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Pardubice